Boucheron

MAISON BOUCHERON LUKSUS - KIEDYŚ, TERAZ I NA ZAWSZE

Pierwszy z wielkich, współczesnych jubilerów, który powstał na Placu Vendóme.
Boucheron otworzył swój pierwszy sklep w 1858 roku w Paryżu, pod arkadami Palais-Royal. Frederic Boucheron był poszukiwaczem przygód, który był w stanie zejść głęboko do kopalni w poszukiwaniu najpiękniejszych kamieni. Był pionierem stylu i techniki, nieustannie dążąc do znakomitości, jego kreacje szybko stały się rozpoznawalne na Universal Exhibitions. Dla Boucherona, każda sztuka biżuterii jest dziełem sztuki, a każdy zegarek jest sztuką biżuterii.

BOUCHERON

Pierwszy jubiler na Placu Vendóme. Boucheron jest uosobieniem imponującej biżuterii i zegarków od ponad 150 lat.
Każda kolekcja powstaje dzięki historii i wartościom jakie niesie za sobą marka, przy wykorzystaniu ponadprzeciętnych zdolności i nowoczesnych technik.
Każdy zegarek i sztuka biżuterii jest uszlachetniona wyjątkowymi kamieniami i drogocennymi materiałami.
Każda kreacja przyciąga światło i krystalizuje emocje.

Tworzenie to innowacja i historia.

Od początków historii marki w roku 1858, Frederic Boucheron był prekursorem, zawsze wyprzedzał czas swoim stylem, innowacyjnymi technikami, które szybko znalazły uznanie.
Dzisiaj, każda kolekcja jest wyjątkowym wyrazem tego niesamowitego talentu wychwytywania ducha czasu, biorąc inspirację z przeszłości bogatej w emocje.
Zawsze rozpoznawalny styl Boucherona wyraża francuską elegancję, która tworzy klasykę teraźniejszości.

Boucheron, magiczne kamienie.

Ich jakość, rozmiar i pochodzenie są po prostu wyjątkowe. Boucheron zawsze zapewnia wyłączność na najrzadsze i najbardziej pożądane kamienie, dając gwarancję ich znakomitości.
Zdolność pozyskiwania wyjątkowych klejnotów – zaczynając od kamieni kolorowych – jest w sercu tożsamości marki.

Każda kreacja wychwytuje światło.

Boucheron zawsze pracował z największymi artystami swoich czasów, wytwarzając w najlepszych materiałach tak aby oddać światło kamieni. Ta sztuka wychwytywania światła jest pierwszą misją Jubilera Placu Vendóme, nadając mu imię „Jubilera Światła w Mieście Światła”.

To dlatego Boucheron uosabia dążenie do ideału i wyjątkowych emocji. Kreacje Boucherona to nie tylko niezrównany „savoir-faire”, to dążenie do opowiedzenia historii: marki i osoby, która nosi te kreacje. W ten sposób każda sztuka biżuterii jest kolekcją historii i emocji. Wzbogacana przez pokolenia przez długie lata historii daje obietnicę wiecznego luksusu.

Boucheron jest częścią grupy Kering, światowego lidera na rynku dóbr luksusowych i mody.