Cartier, Chopard, Boucheron i Montblanc na Festiwalu w Cannes 2014

Marki Noble Place były obecne na tegorocznym Festiwalu w Cannes. Jak co roku, w maju mogliśmy oglądać całą plejadę gwiazd, nie tylko na czerwonym dywanie.Zegarki i biżuterię Montblanc wybrali m.in. Rosario Dawson, Sonia Rolland, Pierre Niney, Antonio Banderas, Vincent Desagna, Quentin Tarantino, Nadja Auermann, Jimmy Jean Luis, Lara Stone.

Boucheron wybrali m.in. Salma Hayek, Zhang Ziyi,  Mallika Sherawat i Xavier Dolan.

Choprad, jako autor słynnej Złotej Palmy, a także oficjalny Partner Festiwalu w Cannes (od 1998 roku) miał najliczniejszą reprezentacje, m.in. Masami Nagasawa , Karlie Kloss, Colin Firth, Julianne Moore, Paz Vega,  Sofia Coppola, Jane Fonda, Livia Firth. Warto też zaznaczyć, że Chopard co roku prezentuje kolekcję Red Carpet i Green Red Carpet, która jest odzwierciedleniem High Jewellery w pełnym wydaniu, a także nagradza młodego aktora i aktorkę statuetką Trophée Chopard.

Na Festiwalu była obecna także marka Cartier, która zaprojektowała biżuterię do filmu „Grace księżna Monako”, który to swoją premierę miał właśnie na tym festiwalu. W roli głównej Nicole Kidman.