Chopard Superfast Chrono Porsche 919 Black Edition

Oficjalny partner Porsche Motorsport – Chopard, prezentuje nowy zegarek.

W miniony weekend obyło się najbardziej wyczekiwane wydarzenie sezonu World Endurance Championship – 24 Hours of Le Mans 2016. Z okazji 84 edycji wyścigu Chopard pokazał Chopard Superfast Chrono Porsche 919 Black Edition. Zegarek wyprodukowany w limicie 100 sztuk. Ten supernowoczesny chronograf inspirowany jest nowym Porsche 919 Hybrid.

45mm koperta zegarka została wykonana z ultralekkiego tytanu, dodatkowo zabezpieczona przez 8 śrub. Zegarek jest woodporny do 100m głębokości. Koronka zegarka została zakończona motywem kierownicy, a rowki na tarczy kojarzą się natomiast z żebrami chłodzącymi silnik wyścigowy, odnoszącymi się do wyglądu Porsche 919 Hybrid. Czerwone logo 919 pojawia się również za wskazówkami godzin. Głęboka czerń, rozświetlona białymi i czerwonymi akcentami to gra kontrastów idealnie zgrywająca się z ideą nowego, futurystycznego modelu Porsche. Czerwone wskazówki, cyfry arabskie pokryte fluorescenzyjną farbą SuperLumiNova znakomicie odznaczają się na czarnej tarczy.

resize

Zegarek wyposażono w mechanizm Chopard Calibre 03.05M, który stworzono w pracowni Chopard’s Fleurier Ebauches, a jego precyzję certyfikował poważany instytut Swiss Official Chronometer Testing Institute (COSC).