Piaget wprowadza ponad 40 nowych modeli zegarków

Zapowiada się niezwykły czas dla wielbicieli zegarków Piaget, marka zapowiada wprowadzenie ponad 40 nowych modeli.

„Rozpoczynamy z serią Limelight Stella, pierwszymi automatycznymi zegarkami z komplikacjami przeznaczonymi tylko dla kobiet, zaprojektowanymi i stworzonymi w pracowniach La Côte-aux-Fées i Genewie. To zupełnie nowy rozdział w produktach Piageta dla kobiet. Ponadto pokażemy serię „Secrets & Lights: A Mythical Journey by Piaget”, ponad 38 modeli. Ta kolekcja to wspaniała prezentacja zarówno poziomu kreatywności jak i umiejętności naszych projektantów i rzemieślników”. Leopold-Metzger zamierza podbić kobiety zegarkami automatycznymi i odebrać klientki rynkowi zegarków kwarcowych

Na zegarku Limelight Stella pokazuje się księżyc o 12 w nocy w otoczeniu 14 diamentów. 36mm case w 18kt złocie posiada w sumie aż 126 najwyższej jakości diamentów. Ponadto w ofercie jest również zegarek w białym złocie, bez diamentów. Mechanizm Piaget 584P jest widoczny przez szafirowy dekiel.

Linia “Secrets & Lights – A Mythical Journey by Piaget” to podróż od Samarkandy do Wenecji z 38 zegarkami pokazującymi piękno, tajemniczość i duchowość antycznych miast. Prawdziwa skarbnica sztuk została wykorzystana do produkcji zegarków, z zachowaniem dbałości o ich szczegóły techniczne. Logo Mitycznych Podróży zostało wygrawerowane na deklu każdego z nich.