Współpraca BMW i Montblanc

Niezwykła jakość materiałów, przemyślane wzornictwo, funkcjonalność – istnieje wiele aspektów współczesnego luksusu i wszystkie spotykają się w „Montblanc for BMW”.

Montblanc we współpracy z BMW stworzyło kolekcję, która symbolizuje nie tylko wspólną pasję korporacji dla jakości i rzemiosła, ale też stają się ikoną prawdziwego luksusu. Sam fakt współpracy dwóch marek jest wyraźnym dowodem na wzajemny szacunek i pewność w efekt końcowy.

Obie marki mogą spojrzeć wstecz na ogromne doświadczenie w swoich dziedzinach. Tak jak BMW posiada swoją serię 7, tak pióra Meisterstück są najbardziej cenione wśród artykułów piśmienniczych na świecie. To co cechuje BMW i Montblanc to pasja do jakości, miłość do detalu i innowacji ze świadomością, że wciąż muszą szukać nowych dróg rozwoju. To wszystko widać w ekskluzywnej kolekcji „Montblanc for BMW”, w której możemy nabyć artykuły skórzane oraz pióra ze specjalnym podpisem. Na wiosnę 206 seria będzie dostępna w wybranych sklepach BMW i butikach Montblanc.