Premiera kolekcji Ole Lynggaard Copenhagen

Opublikowano: 2019-11-18 15:28:18
Kategorie: Aktualności

Duński kunszt inspirowany naturą, czyli marka
Ole Lynggaard Copenhagen

W Noble Place poszerzyliśmy swoje portfolio i z dumą prezentujemy nowa markę biżuteryjną Ole Lynggaard Copenhagen. Z tej okazji dnia 14.11.2019 w butiku w Galerii Mokotów odbyła się premiera kolekcji. Na zaproszonych gości czekał wykwintny catering, który umilił czas poświęcony na prezentację skandynawskiej marki Ole Lynggaard Copenhagen. W trakcie spotkania, odwiedzający mogli podziwiać duńskie arcydzieła biżuteryjne. Wśród zaproszonych gości pojawiła się modelka Natalia Siwiec, która pokochała luksusowy świat Noble Place i wraz z innymi podziwiała kunszt rzemieślniczy Ole Lynggaard Copenhagen.

Duński brand dziedzictwa jubilerskiego założony został przez Ole Lynggaard. Od 1963 projektant, a także złotnik, czerpał inspiracje z pobliskiego otoczenia, dzięki czemu kolekcje do dziś odkrywają przed nami skandynawskie krajobrazy oraz w bardzo łatwy sposób odzwierciedlają poetycko splecione motywy skandynawskiej flory i fauny. Obecnie projektantką marki jest Charlotte Lynggaard. Jej projekty są pełne klasyki, z ponadczasową elegancją i współczesnym wyrazem, przemawiają do wszystkich kobiet; wyrafinowanych, kobiecych lub nowoczesnych. Projektantka ma zdolność łączenia kontrastujących ze sobą stylowi i w łatwy sposób nadaje eleganckiego i “szorstkiego”, ale zmysłowego wyglądu swojej biżuterii. Stało się to znakiem rozpoznawczym marki na światowym rynku jubilerskim. W dążeniu do doskonałości każdy kamień szlachetny i kruszce są starannie dobierane i poddane szlifowaniu z wrażliwością i umiejętnościami prawdziwego artysty. Marka pozostaje głęboko zakorzeniona w swoich skandynawskich wartościach, a jakość i skomplikowane wzornictwo są kluczowym punktem wyszukanych kolekcji.

Pasja oraz życiowe wartości stały się podstawą do tworzenia unikatowej biżuterii. Oba czynnika znajdują odzwierciedlenie w projektowaniu oraz rzemiośle. DNA marki Ole Lynggaard Copenhagen to przede wszystkim radość z życia, figlarność, wyjątkowość, jakość, pewność siebie oraz pasja. Tą niezwykłą unikatowość dostrzegła Duńska rodzina królewska dzięki czemu marka ma zaszczyt tworzyć dla niej biżuterię.