Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

TRES PARIS #LONGCHAMPTRESPARIS

NOWOŚCI

LE PLIAGE

  • LE PLIAGE GREEN
  • LE PLIAGE CLUB
  • LE PLIAGE CUIR
  • LE PLIAGE ORIGINAL

LOOKBOOK

LOOK 1

LOOK 2

LOOK 3

LOOK 4

LOOK 5

LOOK 6

LOOK 7

LOOK 8

LOOK 9

LOOK 10

LOOK 11

LOOK 12

LOOK 13

LOOK 14

LOOK 15

LOOK 16

LOOK 17

LOOK 18

LOOK 19

LOOK 20

LONGCHAMP IN MOTION

ODTWÓRZ FILMY LONGCHAMP

LOOKBOOK SS21

FILET

O marce

Współczesny luksus, kreatywność i dynamizm są sercem stylu Longchamp.

Od 1948 roku Longchamp, producent fajek ze skórzanym futerałem, poszerzył swoją wiedzę o akcesoria, walizki i torebki. Dziś kreatywny dyrektor Sophie Delafontaine utrwala to dziedzictwo i rozwija swoją wizję luksusu dla współczesnego konsumenta. Longchamp co sezon odkrywa na nowo francuską elegancję i oferuje gotowe kolekcje, torby, akcesoria, buty, okulary, bagaż, a także kolekcję dla mężczyzn.

Markę na całym świecie rozsławiły niezwykła jakość i styl. Produkty Longchamp swoją popularnością cieszą się nie tylko w stolicy mody, czyli w Paryżu, ale także poza granicami Europy. Fankami marki są gwiazdy światowej sławy, które chętnie biorą udział w kampaniach promujących torebki i akcesoria Longchamp.

Zachowując swoje niezależne pochodzenie rodzinne, Longchamp nadal jest własnością rodziny Cassegrain i jest przez nią zarządzana. Dziś marka posiada ponad 300 sklepów w 80 krajach.

O nas

Oficjalna strona Longchamp Polska. Noble Place jest obsługiwany przez oficjalnego dystrybutora „Grupa Zibi S.A.” w Polsce.

The official Longchamp website for Poland. Noble Place is operated by the official distributor "Grupa Zibi S.A." in Poland.