Skip to content
Heart

O nas

Noble Place to sieć butików multibrandowych. Pierwszy z nich powstał w 2000 roku w Galerii Mokotów w Warszawie, kolejny w Katowicach oraz w Gdańsku.

 

Od początku swojego istnienia Noble Place przyciąga Klientów światowej klasy, prestiżowymi markami z branży luksusowej i zaraża niesamowitą aurą wyjątkowości tego miejsca.

 

Iskrzące diamenty i szwajcarskie zegarki wprowadzają Klienta w świat dzieł sztuki z branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej. To właśnie Noble Place oferuje najpiękniejsze wyroby marek biżuteryjnych takich jak Boucheron prosto z Placu Vendome, które zdobią od lat królewskie rody, czy też najsłynniejsze wyroby marki Chopard, z rozpoznawalnymi, “ruchomymi” diamentami, które co roku ubierają największe gwiazdy festiwalu w Cannes.

 

Miłośnicy dobrych szwajcarskich zegarków będą zachwyceni, mogąc podziwiać nie tylko bieżące kolekcje, ale również edycje specjalne czy limitowane, poznając precyzję, dokładność i tysięcy komplikacji, kryjących się za szafirowym szkłem dekla.

 

Kolekcjonerzy znajdą tu takie marki jak Montblanc oraz Tag Heuer. Miłośniczki nietuzinkowej biżuterii z pewnością zachwycą się nowoczesną, francuską biżuterią Dinh Van lub włoskim stylem i estetyką szlachetnych kamieni w pierścionkach, bransoletkach czy naszyjnikach marek Pomellato i Roberto Coin.