Skip to content
Heart

Blog

 • BOUCHERON WONDERLAND

  Nadchodzi najbardziej wyjątkowy czas w roku. Czas do świętowania. Czas do zabawy. Czas do wiary. Magia jest w oku patrzącego… Co widzisz?
 • WYJĄTKOWA PREMIERA ZEGARKA TAG HEUER CARRERA CHRONOGRAPH

  W oszałamiającym czarno-żółtym złocie najnowszy TAG Heuer Carrera Chronograph czerpie inspirację z kultowych barw wyścigowych, aby wzmocnić związek kolekcji ze sportami motorowymi.
 • Montblanc x Naruto

  Montblanc współpracuje z ukochaną serią anime i mangi z okazji 20. rocznicy globalnego fenomenu kulturowego.
 • Kolekcja Happy Butterfly X Mariah Carey

  Współpraca ikony muzyki z dyrektorem artystycznym Choparda dodaje skrzydeł lekkiej, filigranowej biżuterii inspirowanej motylami.
 • RZEMIEŚLNICTWO W OLE LYNGGAARD COPENHAGEN

  Każda biżuteria OLE LYNGGAARD COPENHAGEN została zaprojektowana przez duet ojca i córki, Ole i Charlotte Lynggaard. Obaj projektanci z dumą poświęcają czas potrzebny na udoskonalenie biżuterii. Przekształcenie kreatywnego pomysłu w misterne dzieło sztuki może być czasochłonnym procesem. Niektóre wizje pozostają olśniewającym snem w kreatywnych zakamarkach umysłów projektanta przez lata, zanim dotrą do odbiorców.
 • HISTORIA MARKI OLE LYNGGAARD COPENHAGEN

  Historia marki OLE LYNGGAARD COPENHAGEN zaczęła się od jej założyciela - Ole Lynggaarda. Urodzony w 1936 roku, od małego uwielbiał rękodzieła. Już jako dziecko został zainspirowany przez swoich rodziców do bycia złotnikiem. W 1857 roku opuścił swoją rodzinną Danie i wyruszył w podróż by się kształcić. Przez 5 lat podróżował po całym świecie, zdobywając cenne umiejętności. Pracował i uczył się w Niemczech, Paryżu, Stanach Zjednoczonych, Egipcie, Chinach, Japonii i Tajlandii.
 • POLSKA MODELKA ANJA RUBIK ORAZ LUDWIG WILSDORFF ZOSTALI AMBASADORAMI BOUCHERON W NOWEJ KAMPANII “ICONS”

  W 1893 roku Frédéric Boucheron jako pierwszy z wielkich współczesnych jubilerów otworzył butik w Vendôme. Dziś Boucheron popycha do przodu swoje dziedzictwo w kierunku niezbadanych terytoriów.
 • Animaux de Collection - 2022

  Historia Boucherona rozpoczęła się w jego warsztatach w 1866 roku. Tam w rękach rzemieślników ożyła kolekcja bajecznych zwierząt. Każda kobieta jest zaproszona do odnalezienia stworzenia, które uwolni jej charakter i potwierdzi jej styl.
 • AMBASADOR MARKI TAG HEUER - RYAN GOSLING W NAJNOWSZYM FILMIE NETFLIX “THE GRAY MAN”

  Szwajcarska marka luksusowych zegarków ogłosiła współpracę z Netflixem przy nowym filmie Joe’go i Anthony'ego Russo, The Grey Man. W roli głównej zobaczymy Ryana Goslinga, ambasadora marki TAG Heuer, który jest twarzą kultowego TAG Heuer Carrera Three Hands, w międzynarodowym thrillerze szpiegowskim w roli uciekającego zabójcy Sierra Six, postaci, który uosabia motto TAG Heuer: „Don’t crack under pressure”.
 • Montblanc Haus

  Montblanc otwiera drzwi do Montblanc Haus - miejsca, które opowiada historię firmy od dnia założenia aż po dziś dzień, oraz kobiet i mężczyzn będących wyjątkowymi rzemieślnikami instrumentów piśmiennych, jak i tych, którzy wykorzystali je, aby pozostawić po sobie ślad dla ludzkości.
 • BOUCHERON - HIGH JEWELRY CARTE BLANCHE

  Ailleurs – gdzie indziej – to miejsce, do którego Claire Choisne i jej studio zabierają nas swoją kolekcją. „Gdzieś”, gdzie wszystko staje się możliwe, bez granic i gdzie natura jest w stanie surowym. Od pustyń do oceanów, od gór po lasy deszczowe…
 • MESSIKA i KENDALL JENNER Nowa Ambasadorka francuskiej marki biżuteryjnej

  Przez całą swoją karierę jako modelka Kendall Jenner zawsze była znana ze swojego niszczycielskiego wyglądu i łatwego glamour. W rezultacie Valeria Messika wybrała supermodelkę jako najnowszą twarz swojej tytułowej marki. Nowa kampania, przygotowana przez fotografa Chrisa Collsa, przedstawia gwiazdę w lśniącym bladoniebieskim kostiumie kąpielowym na lśniących wodach południowej Francji. Jej zespół zdobi szereg utworów Messiki.
 • Odkryj prawdziwy charakter inspirujących kobiet OMEGA

  W nowej serii czarnobiałych portretów i filmów reklamowych szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA pragnie ukazać indywidualny charakter swoich inspirujących ambasadorek. W tej intymnej kampanii każda kobieta pozuje z wybranym przez siebie zegarkiem, a obrazy uzupełnia cytaty, którymi gwiazdy kierują się w życiu.
 • Zoë Kravtiz wybiera OMEGA

  Wszechstronnie utalentowana Zoë Kravitz dołącza do inspirujących kobiet z dumą noszących zegarki OMEGA.
 • Montblanc Writers Edition Sir Arthur Conan Doyle

  Marka Montblanc co roku w ramach swojej kolekcji Writers Edition składa hołd wybitnym pisarzom, których wpływ na kulturę był niewątpliwie wielki, a stworzone przez nich postacie do dziś żyją w świadomości ludzi i zyskują coraz to nowe oblicza.
 • Montblanc Chopin

  Edycja Specjalna została poświęcona niesamowitemu wirtuozowi i legendzie muzyki, polskiemu kompozytorowi ery Romantyzmu - Fryderykowi Chopinowi.
 • OMEGA SNOOPY SPEEDMASTER AWARD!

  W 1970 roku marka OMEGA otrzymała od astronautów NASA prestiżową nagrodę „Silver Snoopy Award” stanowiącą dowód uznania unikalnego wkładu w eksplorację kosmosu oraz podkreślenie jej kluczowej roli podczas misji ratunkowej załogi Apollo 13.
 • Wyrazić siebie w kolorach, czyli nie tylko czarny i niebieski

  Pisanie piórem wiecznym coraz bardziej wraca do łask. Jest to o tyle oryginalny instrument piśmienny, że bardzo łatwo dzięki niemu wyróżnić się z tłumu.
 • KWIATY OD ROBERTO COIN – NOWE KOLEKCJE WŁOSKIEGO MAISON W NOBLE PLACE

  W sercu złotego miasta Vicenza mistrzowie sztuki jubilerskiej przekuwaja ją romantyczne wizje Roberto Coina na zjawiskową biżuterię
 • Jak dobrać szerokość stalówki

  Wybierając pióro wieczne bardzo istotną rzeczą jest wybór szerokości stalówki. Decydując się na odpowiedni rozmiar trzeba wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów.