Skip to content
Heart

Blog

 • Masters of Art - Gustav Klimt

  Wielcy artyści na przestrzeni dziejów wyrażali ludzkie doświadczenia w uniwersalnym języku formy i piękna. Kolekcja Montblanc Masters of Art honoruje ich nieśmiertelny wkład w dążenie do doskonałości w sztuce
 • Skóry Montblanc i jak o nie dbać?

  ‘Historia wyrobów skórzanych Montblanc wciąż się rozwija wraz z wprowadzeniem nowych, stylowych kształtów i pastelowych kolorów przywołujących harmonię natury’
 • Ikoniczna kolekcja Boucheron - QUATRE

  ,,Kolekcja Quatre jest przeznaczona dla tych, którzy ucieleśniają siłę charakteru, aby służyć i chronić innych. Tych, którzy wolą przewodzić niż rozkazywać, inspirować niż wymagać i chronić niż rzucać wyzwania.”
 • Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem z Montblanc

  W tym tygodniu mija 140 lat od momentu w którym Lewis Waterman opatentował pierwsze wieczne pióro na zapleczu sklepu z cygarami w Nowym Jorku przy Fulton Street.
 • Przegląd kampanii świątecznych

  Co rok świąteczne kampanie marek stanowią nie tylko okazję do promocji produktów, ale również są swoistym świętem estetyki i kreatywności. W tym sezonie, marki takie jak Tag Heuer, MontBlanc, Boucheron i Chopard podjęły wyjątkowe wysiłki, aby stworzyć kampanie, które nie tylko przyciągną uwagę klientów, ale również zachwycą ich pięknem i wyjątkowością.
 • NoblePlace Sponsorem V Międzynarodowego Bałtyckiego Konkursu Pianistycznego!

  Zorganizowany przez Katedrę Fortepianu Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Międzynarodowy Bałtycki Konkurs Pianistyczny stanowi hołd dla pamięci Profesora Zbigniewa Śliwińskiego, zmarłego w 2003 roku. Profesor Śliwiński, związany przez 42 lata z gdańską uczelnią, był twórcą Katedry Fortepianu i pozostaje w pamięci swoich uczniów jako niezapomniany wzór artysty, cechującego się pokorą wobec muzyki, zawodową uczciwością oraz troską o losy młodych adeptów sztuki.
 • Noble Place otworzy butik Montblanc na pl. 3 Krzyży w historycznym miejscu

  Butik Montblanc, specjalizujący się w ekskluzywnych instrumentach piśmiennych, nawiązując do swojej głębokiej relacji z kulturą pisania, znajduje się w miejscu historycznym, które ma szczególne znaczenie dla literatury i artystycznego dziedzictwa.
 • Noble Place na Diamentowej Lidze w Chorzowie!

  16 lipca Noble Place wraz z Omegą miało przyjemność zaprosić nabywców naszych ekskluzywnych produktów na wyjątkowe wydarzenie sportowe w Polsce.
 • HEELS ON THE TRACK X NOBLE PLACE X TAG HEUER

  Dnia 25 maja 2023 roku odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla fanek szybkiej jazdy. Heels On The Track to event, który odbył się we współpracy Noble Place x TAG Heuer..
 • NUDO CRAFTED EMOTIONS - EVENT W WARSZAWSKIM SALONIE NOBLE PLACE

  W dniu 23/05/2023 mieliśmy przyjemność zorganizować w jednym z naszych salonów sieci Noble Place, event dedykowany marce Pomellato, a konkretnie kolekcji NUDO.
 • Czas to pieniądz, czyli jak podejść do inwestycji w zegarki?

  Jak w przypadku każdego tematu inwestowania, wymagana jest przede wszystkim wiedza i cierpliwość.
 • Załoga wspierana przez Noble Place wygrywa w swojej klasie 7. Memoriał Kuliga i Bublewicza!

  W dniach 24 – 26 marca w Wieliczce odbył się rajdowy memoriał poświęcony pamięci dwóm tragicznie zmarłym ikonom polskich sportów motoryzacyjnych Marianowi Bublewiczowi oraz Januszowi Kuligowi.
 • Noble Place sponsorem teamu Fastline Racing Academy startującego w Lamborghini Super Trofeo Europe

  Noble Place jest miejscem łączącym wiele aspektów życia każdego z nas, ale kluczowymi są pasja do emocji a także miłość do wykonywanych z najwyższą pieczołowitością produktów marek luksusowych.
 • Jak zegarek OMEGA uratował załogę Apollo 13?

  53 lata temu, 11 kwietnia 1970 po godzinie 19-stej załoga Apollo 13 wyruszyła z kolejną misją agencji NASA na Księżyc. Niestety wiele miesięcy przygotowań i testów spełzło na niczym. Reakcją pilota Johna Swigerta na wybuch zbiornika z ciekłym tlenem w module serwisowym było słynne „Houston, mamy problem!”.
 • BOUCHERON WONDERLAND

  Nadchodzi najbardziej wyjątkowy czas w roku. Czas do świętowania. Czas do zabawy. Czas do wiary. Magia jest w oku patrzącego… Co widzisz?
 • WYJĄTKOWA PREMIERA ZEGARKA TAG HEUER CARRERA CHRONOGRAPH

  W oszałamiającym czarno-żółtym złocie najnowszy TAG Heuer Carrera Chronograph czerpie inspirację z kultowych barw wyścigowych, aby wzmocnić związek kolekcji ze sportami motorowymi.
 • Montblanc x Naruto

  Montblanc współpracuje z ukochaną serią anime i mangi z okazji 20. rocznicy globalnego fenomenu kulturowego.
 • Kolekcja Happy Butterfly X Mariah Carey

  Współpraca ikony muzyki z dyrektorem artystycznym Choparda dodaje skrzydeł lekkiej, filigranowej biżuterii inspirowanej motylami.
 • RZEMIEŚLNICTWO W OLE LYNGGAARD COPENHAGEN

  Każda biżuteria OLE LYNGGAARD COPENHAGEN została zaprojektowana przez duet ojca i córki, Ole i Charlotte Lynggaard. Obaj projektanci z dumą poświęcają czas potrzebny na udoskonalenie biżuterii. Przekształcenie kreatywnego pomysłu w misterne dzieło sztuki może być czasochłonnym procesem. Niektóre wizje pozostają olśniewającym snem w kreatywnych zakamarkach umysłów projektanta przez lata, zanim dotrą do odbiorców.
 • HISTORIA MARKI OLE LYNGGAARD COPENHAGEN

  Historia marki OLE LYNGGAARD COPENHAGEN zaczęła się od jej założyciela - Ole Lynggaarda. Urodzony w 1936 roku, od małego uwielbiał rękodzieła. Już jako dziecko został zainspirowany przez swoich rodziców do bycia złotnikiem. W 1857 roku opuścił swoją rodzinną Danie i wyruszył w podróż by się kształcić. Przez 5 lat podróżował po całym świecie, zdobywając cenne umiejętności. Pracował i uczył się w Niemczech, Paryżu, Stanach Zjednoczonych, Egipcie, Chinach, Japonii i Tajlandii.