Skip to content
Heart

Kariera w Noble Place

APLIKACJA SPONTANICZNA

BUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ Z NAMI!
Chcesz dołączyć do naszej firmy?
Skorzystaj z poniższego formularza aplikacyjnego. Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana i umieszczona w naszej bazie danych pod kątem przyszłych projektów rekrutacyjnych. Jeśli szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wieloletnim doświadczeniu, marzysz o pracy dla światowych marek luksusowych, aplikuj.

MISJA I WIZJA

JESTEŚMY LIDEREM W KAŻDYM SEGMENCIE LUB NISZY RYNKOWEJ, W KTÓREJ DZIAŁAMY. DOSTARCZAMY WARTOŚCIOWE MARKI I PRODUKTY ORAZ WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI SPEŁNIAJĄCE POTRZEBY KLIENTA.
Nasze marki i produkty są najbardziej pożądane na rynku. Firmy Grupy Zibi są najbardziej rozpoznawalnymi firmami w swoich branżach i miejscami pierwszego wyboru dla Klientów i pracowników.
Sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby pomagać spełniać Klientowi jego marzenia i podkreślać jego wizerunek.

WARTOŚCI

1. CIĄGLE SIĘ DOSKONALIMY (stawiamy na rozwój firmy i samorozwój pracownika)
Lean wyznacza nam kierunki w ciągłym doskonaleniu siebie, swojego stanowiska pracy oraz otoczenia. Podejmujemy wyzwania, nie boimy się eksperymentować. Usprawniamy i podnosimy efektywności naszych działań. Gromadzimy wiedzę i dzielimy się nią.
2. PRACUJEMY ZESPOŁOWO
Praca zespołowa to dla nas to indywidualny wkład każdego z nas we wspólny sukces Firmy. Jesteśmy dla siebie inspiracją, wsparciem i partnerami. Wspólnie i szanując nawzajem swoje opinie pracujemy nad optymalnymi rozwiązaniami dla satysfakcji naszych Klientów i nas samych.

WARTOŚCI

3. STAWIAMY NA WIARYGODNOŚĆ I DOBRĄ KOMUNIKACJĘ (z Klientem i w Grupie)
Udzielamy sprawdzonych i rzetelnych informacji naszym Klientom oraz sobie nawzajem. Opieramy się na faktach i pewnych danych. Zawsze jesteśmy otwarci na dialog – przekazujemy wszystkie informacje bez zbędnej zwłoki.
4. TWORZYMY DOBRĄ ATMOSFERĘ PRACY
Wzajemny szacunek to dla nas podstawa. Okazujemy sobie zrozumienie i sprawiamy, że praca dla każdego z nas staje się pasją. Dbamy o siebie i swoje otoczenie, aby stale podnosić komfort naszej pracy.
5. MÓWIMY OTWARCIE O PROBLEMACH I ROZWIĄZUJEMY JE.
Nie boimy się mówić o problemach; zawsze wyraźnie je nazywamy i szukamy rozwiązań u źródła ich powstania. Nie szukamy winnych i nie oceniamy – opieramy się na faktach i danych.