Skip to content
Heart

Płatność i dostawa

Płatność

Płatności za zamówienie mogą Państwo dokonać w bezpieczny i wygodny sposób. Oferujemy wiele sposobów zrealizowania transakcji:

  • Szybki przelew online - tpay
  • Karta płatnicza
  • BLIK

Wszystkie transakcje zabezpieczone są certyfikatem SSL, który gwarantuje zachowanie poufności danych oraz bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem, a serwerem.

Dostawa

Zamówienia z odbiorem w salonie stacjonarnym.

  • Czas realizacji zamówienia z odbiorem w salonie zależy od dostępności produktów. Kiedy produkt jest na miejscu odbiór możliwy jest tego samego dnia. Produkt znajdujący się w innym salonie musi być przesłany do wskazanego salonu. Czas oczekiwania wynosi wtedy ok. 2-3 dni robocze.
  • Zamówienie z odbiorem w salonie, może zostać odebrane po otrzymaniu informacji o możliwości odbioru zamówienia we wskazanym salonie.
  • Zamówienie z odbiorem osobistym gwarantuje rezerwację produktu na 7 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.
  • Zamówienie z odbiorem w salonie stacjonarnym można opłacić przy odbiorze bądź dokonując przedpłaty.
  • Zamówienie można odebrać w godzinach pracy salonu.

Lista salonów dostępna tutaj >>

 

Zamówienia wysyłane kurierem

Wysyłka zamówień powyżej 400 zł jest bezpłatna.
Wysyłka zamówień realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz InPost.
Link do śledzenia przesyłki wyślemy do Państwa mailowo, w momencie gdy zostanie ona nadana.
 

Rezerwacja w salonie stacjonarnym

Rezerwacja dotyczy wybranych produktów i daje możliwość zabukowania produktu w wybranym salonie stacjonarnym na okres 7 dni od momentu otrzymania informacji o dostępności w salonie. 
Jeśli dany produkt jest dostępny w wybranym salonie informacja następuje tego samego dnia. W przypadku konieczności przesłania produktu czas oczekiwania to ok. 2-3 dni robocze.
System rezerwacji przez stronę internetową zapewni wygodę i pewność, że wybrany produkt będzie dostępny w naszym salonie stacjonarnym.