Skip to content
Heart
Referencja JCO01475 Boucheron

Kolczyki Boucheron Quatre białe złoto diamenty PVD

16 301 zł

Te kolczyki z białego złota z blaskiem diamentów i matowym połyskiem czarnego PVD są idealnym towarzyszem dla odważnego lub stonowanego stroju.

For english version click here

Umów wideoprezentację

Kolczyki Boucheron Quatre białe złoto diamenty PVD

16 301 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

Stworzona w 2004 roku kolekcja Quatre, co po francusku oznacza cztery, zasługuje na miano współczesnej ikony. Współczesna, elegancka i graficzna edycja „Black Edition” bawi się niekonwencjonalną naturą, tajemnicą i stylem, które charakteryzują postawę rock'n'roll à la française, nigdy nie popadając w efemeryczność.

/

Kolekcja Quatre Black Edition z czarnym PVD odsłania blask i głębię czerni. W połączeniu z białym złotem i diamentami, ta kolekcja podkreśla blask białego złota i diamentów oraz ujawnia styl i awangardę Maison Boucheron.

Obrączki w tej słynnej kolekcji zostały ozdobione intrygującymi wzorami, przypominającymi ikoniczne motywy domu, w nowoczesny i elegancki sposób. Warto wspomnieć, że poszycie PVD jest bardzo nietypowym zabiegiem, rzadko stosowanym w produkcji luksusowej biżuterii. Jest to metoda z wysokiego zegarmistrzostwa zaadaptowana do jubilerstwa, która sprawia, że powierzchnia złota jest bardziej odporna na zarysowania.

Pierścionek przedstawia wszystkie cztery obrączki, które przyczyniły się do sukcesu kolekcji Quatre: podwójny godron, prawdziwa alegoria miłości; lustrzane diamenty, które nadają jej niezwykłego blasku; ryps (grosgrain) jako hymn Haute Couture. Wzór Clous de Paris jest tu celowo wyolbrzymiony, jakbyśmy dumnie kroczyli po bruku słynnego Place Vendome. Dzięki technice kominowej cztery różne pierścienie są idealnie połączone wokół dużego złotego pierścienia. Oprawa graficzna tego modelu odnajdzie się zarówno w casualowych, jak i wyszukanych stylizacjach.