Skip to content
Heart
Referencja JCO01477 Boucheron

Kolczyk Boucheron Quatre złoto diamenty

14 100 zł

Do linii różowego, żółtego, białego i diamentowego złota dołącza intensywna linia białego hyceramu, która emituje promienne usposobienie.

For English version click here

Umów wideoprezentację

Kolczyk Boucheron Quatre złoto diamenty

14 100 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Stworzona w 2004 roku kolekcja Quatre, co po francusku oznacza cztery, zasługuje na miano współczesnej ikony. Synonim czystości i świeżości, kolor biały z lekkością towarzyszy kolekcji Quatre White Edition.

Nieskazitelność bieli uwydatnia emblematyczny clou de Paris. Dodana do diamentów i trzech kolorów białego, żółtego i różowego złota, ceramiczna obrączka wnosi współczesny i nowoczesny charakter.

Pierścionek przedstawia wszystkie cztery obrączki, które przyczyniły się do sukcesu kolekcji Quatre: podwójny godron, prawdziwa alegoria miłości; lustrzane diamenty, które nadają jej niezwykłego blasku; ryps (grosgrain) jako hymn  Haute Couture. Wzór Clous de Paris jest tu celowo wyolbrzymiony,  jakbyśmy dumnie kroczyli po bruku słynnego Place Vendome. Dzięki technice kominowej cztery różne pierścienie są idealnie połączone  wokół dużego złotego pierścienia.

Biżuteria z tej edycji jest zaprojektowana w taki sposób, aby podkreślić Twoje codzienne i okolicznościowe stroje. Możesz go nosić z monochromatycznym białym strojem lub z kolorem, w zależności od twojego wyglądu.