Skip to content
Heart
Referencja JCO01503 Boucheron

Kolczyk Boucheron Quatre złoto diamenty

11 600 zł

Różowe i żółte złoto, delikatna linia białych diamentów i błyszcząca linia brązowego PVD osadzona w tym kolczyku, pozwolą Ci wzbogacić każdy twój strój.

For Enlighs version click here

Umów wideoprezentację

Kolczyk Boucheron Quatre złoto diamenty

11 600 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

Stworzona w 2004 roku kolekcja Quatre, co po francusku oznacza cztery, zasługuje na miano współczesnej ikony. Edycja Classique jest pierwotną i najbardziej znaną z kolekcji Quatre, łączącą żółte, różowe i białe złoto z brązowym poszyciem PVD. Białe złoto uzupełnia linia osadzonych diamentów, nadając modelowi wyrafinowany i szlachetny wygląd.

/

Warto wspomnieć, że poszycie PVD jest bardzo nietypowym zabiegiem, rzadko stosowanym w produkcji luksusowej biżuterii. Jest to metoda z wysokiego zegarmistrzostwa zaadaptowana do jubilerstwa, która sprawia, że powierzchnia złota jest bardziej odporna na zarysowania. Z tym chwytem Boucheron rozpoczął małą rewolucja w świecie biżuterii, która bardzo szybko narzuciła się jako współczesna sygnatura Maison.

Pierścionek przedstawia wszystkie cztery obrączki, które przyczyniły się do sukcesu kolekcji Quatre: podwójny godron, prawdziwa alegoria miłości; lustrzane diamenty, które nadają jej niezwykłego blasku; ryps (grosgrain) jako hymn Haute Couture. Wzór Clous de Paris jest tu celowo wyolbrzymiony, jakbyśmy dumnie kroczyli po bruku słynnego Place Vendome. Dzięki technice kominowej cztery różne pierścienie są idealnie połączone wokół dużego złotego pierścienia.

Biżuteria z tej edycji jest zaprojektowana w taki sposób, aby pasować do wszystkich stylów i dostosować się do wszystkich okazji. Jej cztery paski sprawiają, że jest to nowoczesna ikona, ukazująca kreatywność i wiedzę jubilerską Domu Boucheron. Lśniąc promiennie dzięki drobno osadzonym diamentom, pierścionek współgra z każdym innym elementem z kolekcji, wydobywając piękno Twojego stylu i pragnień.