Skip to content
Heart
Referencja JRG0299854 Boucheron

Pierścionek Boucheron Serpent Boheme białe złoto diamenty rozmiar 14

76 800 zł

Ten potrójny pierścionek ozdobiony z lśniących okrągłych szlifowanych diamentów, będzie idealnym uzupełnieniem każdego stroju.

For English version click here

Umów wideoprezentację

Pierścionek Boucheron Serpent Boheme białe złoto diamenty rozmiar 14

76 800 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

Serpent Bohème to jedna z pierwszych kolekcji biżuterii Boucheron, którą twórca marki Frederic Boucheron stworzył z miłości i troski do swojej żony Gabrielle w 1876 r. W przeddzień jednej ze swoich licznych podróży dookoła świata, Frédéric Boucheron podarował swojej żonie Gabrielle naszyjnik w kształcie węża, będący wyrazem miłości, ochrony i szczęścia.

Ten dowód miłości zainspirował najbardziej udaną kolekcję maison - Serpent Bohème - w 1968 roku i od tego czasu powstało wiele oszałamiających elementów biżuterii jako część tego dziedzictwa. Biżuteria jest ręcznie rzeźbiona i polerowana na kształt łusek węża, co podkreśla blask pierścionków, naszyjników czy bransoletek.

Delikatna i kobieca, wysadzana diamentami i zwieńczona złotymi koralikami, jego wzór w kształcie plastra miodu przepuszcza światło i podkreśla blask kamieni. Diamenty są pierwotną biżuterią tej kolekcji. Ich historia przetrwała i została wymyślona na nowo w 2013 roku, roku węża, przez Claire Choisne, dyrektor kreatywny Boucheron od 2011 roku. Odsłoniła wówczas 20 modeli naznaczonych elegancją współczesności.

Daleka od ostrych kłów i groźnego jadu wcześniejszych wcieleń węża, Serpent Bohème jest elegancką, całkowicie nadającą się do noszenia kolekcją. Rozszerzyła się ona o elementy z historii domu, w tym o pierścienie Serpent z łuskami i diamentami z 1968 roku. Klejnotowa agrafka z żółtego złota i białych diamentów, która zapina naszyjniki, zachwyca sama w sobie i można ją odpiąć, aby utrzymać wisiorki jako broszkę. Przeprojektowany motyw w nowoczesny sposób, nie zatracił swojej ponadczasowości.