Skip to content
Heart
Referencja JBT0094217 Boucheron

Bransoletka Boucheron Serpent Bohème różowe złoto diamenty 17 cm

45 500 zł

Umów wideoprezentację

Bransoletka Boucheron Serpent Bohème różowe złoto diamenty 17 cm

45 500 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

Serpent Bohème to jedna z pierwszych kolekcji biżuterii Boucheron, którą twórca marki Frederic Boucheron stworzył z miłości i troski do swojej żony Gabrielle w 1876 r. W przeddzień jednej ze swoich licznych podróży dookoła świata, Frédéric Boucheron podarował swojej żonie Gabrielle naszyjnik w kształcie węża, będący wyrazem miłości, ochrony i szczęścia.

Zaprezentowana w 1968 roku kolekcja Serpent Bohème od dziesięcioleci jest popularna i od tego czasu stała się klasykiem marki Boucheron. Elegancja jest doskonałym przykładem kunsztu rzemieślniczego Maison Boucheron. Styl i materiały motywu ewoluowały przez lata, gdzie błyszczące diamenty pavé są czasem zastępowane eleganckimi odcieniami aquaprase, rodolitu i masy perłowej. W tym sezonie Serpent Bohème obejmuje La Vie en Rose. Maison Boucheron przedstawia swój projekt z 1968 roku w nowym świetle – zabarwionym na różowo – gdzie kultowe motywy Serpent Bohème zostały przerobione z eleganckim różowym złotem i różowym kwarcem. Pastelowe odcienie tego kamienia szlachetnego nadają pierścionkom, bransoletkom, naszyjnikom i kolczykom ciepły blask, zapewniając jednocześnie nowoczesny i elegancki wygląd.

Wysadzane diamentami łezki otoczone różowozłotymi koralikami, wydają się balansować na skręconej bransoletce. Bransoletka Serpent Bohème, która nie posiada zapięcia, jest brdzo łatwa do zakładania, jak i zdejmowania jej z nadgarstka.