Skip to content
Heart
Referencja 11651-YG Messika

Bransoletka Messika Lucky Move żółte złoto diamenty Malachit 17 cm

11 925 zł

Okryty żółtym złotem i blaskiem diamentów, ten naszyjnik olśniewa wraz z ruchowym diamentem, który stał się znakiem rozpoznawczym Messiki.

For English version click here

 

Umów wideoprezentację

Bransoletka Messika Lucky Move żółte złoto diamenty Malachit 17 cm

11 925 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Kultowa kolekcja Move marki zainspirowała Valerie Messika do zaprojektowania jaśniejszej wizji ozdobionej kolorowymi kamieniami. Biżuteria Lucky Move jest oparta na charakterystycznym dla Messiki projekcie Move: każdy kamień szlachetny jest otoczony złotem i osadzony z trzema ruchomymi diamentami.

Te kolorowe talizmany blokowe występują w dziewięciu wariantach: onyksem, lapis lazuli, malachitem, różowym, białym i szarym, turkusem, karneolem i cyrkonem. Każdy kamień i medalion oznacza mantrę: medalion z malachitu przypomina o byciu autentycznym, czarny onyks ucieleśnia siłę, a turkus symbolizuje wolność.

Twórczyni marki zdradza, że każdy odcień powstał w oparciu o jej ulubione kolory i energię, którą emitują. Egzotyczne drewno, ziricote, użyte w kolekcji pochodzi z Ameryki Środkowej i ma unikalne graficzne usłojenie, rozpoznawalne dzięki nieregularnym i graficznym czarnym żyłką, które kontrastują z brązowym tłem.

Diamenty nadają kolekcji swobodnego i delikatniejszego charakteru, pozwalając na noszenie jej na co dzień. Naszyjniki Lucky Move, z aureolą z diamentów, mogą być noszone samodzielnie lub w połączeniu z innymi naszyjnikami, ponieważ ich konstrukcja umożliwia swobodny obrót medalionu wokół własnej osi.