Slide background

Slide background

Slide thumbnail

Slide background

Le Pliage Cuir

Zobacz kolekcję

Slide background

Le Foulonné

Zobacz kolekcję

Slide background

Le Pliage Cuir

Sprawdź kolekcję

Slide background

Le Foulonné

Sprawdź kolekcję

Marki Nobleplace

Longchamp cieszy się nieprzerwanym pasmem sukcesów od 1948 r. To w tym roku Jean Cassegrain założył w Paryżu pierwszy butik z luksusowymi produktami. Wszystko zaczęło się od wyrobów tytoniowych, które po jakimś czasie zostały całkowicie wyparte przez torebki, akcesoria oraz walizki. Longchamp wkroczył do świata mody dzięki licznym kampaniom reklamowym, niezwykle popularnemu modelowi torebki Le Pliage oraz wyrobom skórzanym najwyższej klasy. Do dziś marka jest w rękach rodziny Cassegrain i stale poszerza swoją ofertę. Obecnie w butikach znajdują się luksusowe torebki, ekskluzywne walizki bagażowe oraz akcesoria.

Markę na całym świecie rozsławiły niezwykła jakość i styl. Produkty Longchamp swoją popularnością cieszą się nie tylko w stolicy mody, czyli w Paryżu, ale także poza granicami Europy. Fankami marki są gwiazdy światowej sławy, które chętnie biorą udział w kampaniach promujących torebki i akcesoria Longchamp.

Butiki Longchamp w Polsce oferują najwyższej jakości torebki i akcesoria marki z najnowszych kolekcji. Charakteryzują się stonowanym wnętrzem, utrzymanym w ciepłych, jasnych barwach. Doradcy znając asortyment są w stanie zaoferować najlepszy produkt dla każdego Klienta.