Skip to content
Heart
Referencja MB126065 Montblanc

Saszetka Montblanc Sartorial Medium czerwona

3 090 zł 2 163 zł
Umów wideoprezentację

Saszetka Montblanc Sartorial Medium czerwona

3 090 zł 2 163 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa od 400 zł

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

LEA Sartorial

Kolekcja Montblanc Sartorial łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Swój dopasowany wygląd wywodzi z piękna instrumentów piśmiennych oraz kultury odręcznego pisania. Ponadczasowa dbałość o najwyższą jakość materiałów oraz wykonania zamknięte w nowoczesnej stylistyce. 

Artykuły z tej kolekcji wykonane są z najlepszej skóry saffiano. Dzięki temu cechuje się ona dużą odpornością na zachlapania i zarysowania przy jednoczesnych bardzo małych wymaganiach pielęgnacyjnych. Co więcej skóra ta garbowana jest w procesie neutralnym pod względem emisji CO2. Jest to aspekt bardzo istotny w obecnych czasach.

Geometryczny kształt uchwytów odwołuje się do archiwalnego projektu kałamarza Montblanc. Natomiast patrząc na boku torby możemy zauważyć imitację fałd papierowej koperty.

Duże i małe artykuły skórzane Sartorial pasują do siebie w niepowtarzalnym i wyróżniającym się stylu. Daje nam to możliwość skompletowania wszystkich, niezbędnych w codziennym życiu akcesoriów.

Kolekcja Sartorial jest perfekcyjnym wyborem dla każdego kto ceni sobie funkcjonalność w eleganckim wydaniu i poszukuje idealnego towarzysza podróży oraz biznesowych spotkań. 

Najnowsza odsłona Montblanc Sartorial charakteryzuje się przeprojektowaną przednią kieszenią artykułów skórzanych. Został jej nadany kształt ikonicznej litery “M”, tak ważnej dla marki Montblanc. Subtelne nawiązanie w żaden sposób nie wpływające na elegancję samej kolekcji. 

Nowatorskie i niekonwencjonalne pomysły jak ten, przemawiają do młodszego pokolenia klientów luksusowych artykułów skórzanych, którzy poszukują nowych podejść jak można nosić torbę.