Skip to content
Heart
Referencja JPN00681 Boucheron

Naszyjnik Boucheron Quatre białe złoto diamenty Ceramika 50 cm

24 290 zł
Umów wideoprezentację

Naszyjnik Boucheron Quatre białe złoto diamenty Ceramika 50 cm

24 290 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

NoblePlace&Boucheron

Stworzona w 2004 roku kolekcja Quatre, co po francusku oznacza cztery, zasługuje na miano współczesnej ikony. Edycja Classique jest pierwotną i najbardziej znaną z kolekcji Quatre, łączącą żółte, różowe i białe złoto z brązowym poszyciem PVD. Białe złoto uzupełnia linia osadzonych diamentów, nadając modelowi wyrafinowany i szlachetny wygląd.

Quatre Double White Edition to efekt połączenia białego złota z nieskazitelnym hyceram. Biały, monochromatyczny kolor jest podkreślony linią diamentów, co zapewnia jeszcze więcej światła i siły. ​Dzięki połączeniu białego złota i białego hyceramu bycie odważnym nigdy nie było łatwiejsze. Nowy must-have w Twojej kolekcji biżuterii, Quatre Double White Edition można zakładać do góry nogami by nadać swojej stylizacji charakteru. Biżuterię można również łączyć z absolutnie wszystkim na co masz ochotę. Twoja kolej na grę.

Quatre Double White Edition ma formę zawieszki. Matowy biały Hyceram, mieniące się diamenty, polerowane białe złoto, to wszystko tworzy wyjątkowy kontrast materiałów i wzmacnia jego szatę graficzną. Monochromatyczny połysk tego naszyjnika podkreśli Twój styl w całkowitej wolności..