Skip to content
Heart
Referencja 04322-PG Messika

Naszyjnik Messika Move Classique różowe złoto diamenty 45 cm

15 975 zł

Każda kobieta, która szuka modnego diamentowego klejnotu, łatwego do noszenia, pokocha ten naszyjnik z różowego złota wraz z trzema ruchomymi diamentami.

For English version click here

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

"Diament nigdy nie jest piękniejszy niż wtedy, gdy się porusza". Opierając się na tym założeniu, Valérie Messika od 2007 roku tworzy innowacyjną i dynamiczną linię Move. Kawałki biżuterii Move są inspirowane wspomnieniami Valérie Messika z dzieciństwa, kiedy to jej ojciec, słynny handlarz diamentów, zabawiał ją przesuwając diamenty między jej palce.

Zaprojektowana w 2007 roku, pierwsza bransoletka z tej kolekcji stała się z miejsca klasykiem. Jej trzy ruchome diamenty szybko uczyniły ją "it" elementem biżuterii, łatwym do noszenia w dzień i w nocy, w pracy lub z wieczorową suknią.

Move - trzy ruchome diamenty, które uosabiają miłość wczorajszego dnia, dzisiejszego i jutrzejszego. Od momentu ich powstania, diamenty Move stały się znakiem rozpoznawczym firmy, podkreślając swój odważny, czarujący charakter w wielu wersjach. Utworzona z rzadkich diamentów, biżuteria z tej kolekcji olśniewa na skórze, a jej piękno wywołuje wyjątkowe emocje odzwierciedlone w blasku jej klejnotów i wyrafinowanych linii złota.

Każdy diament z serii Move Classique został zaprojektowany z myślą o komforcie, zapewnieniu swobody ruchów i trwałemu emocjonalnemu duchowi różowego, klasycznego żółtego i szlachetnego białego złota. Serię stworzono z myślą o pewnych siebie kobiet, które wybierają diament jako codziennego towarzysza, jak i również dla uczczenia najpiękniejszych, niezapomnianych chwil w życiu. Dzięki elegancji wzoru, wrażliwości na światło i wyrazistej sile motywów, każdy diamentowy wzór Move Classique staje się odą do kobiecego wdzięku.