Skip to content
Heart
Referencja JAL0030054 Boucheron

Pierścionek Boucheron Quatre białe złoto Ceramika rozmiar 14

9 970 zł

Umów wideoprezentację

Pierścionek Boucheron Quatre białe złoto Ceramika rozmiar 14

9 970 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Stworzona w 2004 roku kolekcja Quatre, co po francusku oznacza cztery, zasługuje na miano współczesnej ikony. Edycja Classique jest pierwotną i najbardziej znaną z kolekcji Quatre, łączącą żółte, różowe i białe złoto z brązowym poszyciem PVD. Białe złoto uzupełnia linia osadzonych diamentów, nadając modelowi wyrafinowany i szlachetny wygląd.

Quatre Double White Edition to efekt połączenia białego złota z nieskazitelnym hyceram. Biały, monochromatyczny kolor jest podkreślony linią diamentów, co zapewnia jeszcze więcej światła i siły. ​Dzięki połączeniu białego złota i białego hyceramu bycie odważnym nigdy nie było łatwiejsze. Nowy must-have w Twojej kolekcji biżuterii, Quatre Double White Edition można zakładać do góry nogami by nadać swojej stylizacji charakteru. Biżuterię można również łączyć z absolutnie wszystkim na co masz ochotę. Twoja kolej na grę.

Dwa kultowe symbole z kolekcji Quatre tworzą obrączkę Double White Edition. Godron z białego złota, symbol wiecznej miłości, spotyka się z Clou de Paris, wyrzeźbionym w białym Hyceram. Graficzna i świetlista kreacja, pełna finezji i kontrastów, do noszenia samodzielnie lub w połączeniu z innymi pierścionkami z kolekcji.