Skip to content
Heart
Referencja JAL0030054 Boucheron

Pierścionek Boucheron Quatre białe złoto Ceramika rozmiar 14

10 400 zł
Umów wideoprezentację

Pierścionek Boucheron Quatre białe złoto Ceramika rozmiar 14

10 400 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

NoblePlace&Boucheron

Stworzona w 2004 roku kolekcja Quatre, co po francusku oznacza cztery, zasługuje na miano współczesnej ikony. Edycja Classique jest pierwotną i najbardziej znaną z kolekcji Quatre, łączącą żółte, różowe i białe złoto z brązowym poszyciem PVD. Białe złoto uzupełnia linia osadzonych diamentów, nadając modelowi wyrafinowany i szlachetny wygląd.

Quatre Double White Edition to efekt połączenia białego złota z nieskazitelnym hyceram. Biały, monochromatyczny kolor jest podkreślony linią diamentów, co zapewnia jeszcze więcej światła i siły. ​Dzięki połączeniu białego złota i białego hyceramu bycie odważnym nigdy nie było łatwiejsze. Nowy must-have w Twojej kolekcji biżuterii, Quatre Double White Edition można zakładać do góry nogami by nadać swojej stylizacji charakteru. Biżuterię można również łączyć z absolutnie wszystkim na co masz ochotę. Twoja kolej na grę.

Dwa kultowe symbole z kolekcji Quatre tworzą obrączkę Double White Edition. Godron z białego złota, symbol wiecznej miłości, spotyka się z Clou de Paris, wyrzeźbionym w białym Hyceram. Graficzna i świetlista kreacja, pełna finezji i kontrastów, do noszenia samodzielnie lub w połączeniu z innymi pierścionkami z kolekcji.