Skip to content
Heart
Referencja 81BG02W06129-0190 Messika

Pierścionek Messika Move Noa białe złoto diamenty rozmiar 13

17 910 zł 12 537 zł

Ten pierścionek z białego złota z trzema ruchomymi diamentami o szlifie brylantowym przypomina złotą obrączkę otaczającą palec.

For English version click here

Powyższa cena jest orientacyjna

"Diament nigdy nie jest piękniejszy niż wtedy, gdy się porusza". Opierając się na tym założeniu, Valérie Messika od 2007 roku tworzy innowacyjną i dynamiczną linię Move. Kawałki biżuterii Move są inspirowane wspomnieniami Valérie Messika z dzieciństwa, kiedy to jej ojciec, słynny handlarz diamentów, zabawiał ją przesuwając diamenty między jej palce.

Pierwsza bransoletka z kolekcji, zaprojektowana w 2007 roku, od razu stała się klasykiem. Jej trzy ruchome diamenty szybko uczyniły ją "it" elementem biżuterii, łatwym do noszenia w dzień i w nocy, w pracy lub z wieczorową suknią. Te trzy diamenty uosabiają miłość wczorajszego dnia, dzisiejszego i jutrzejszego. Od momentu ich powstania, diamenty Move stały się znakiem rozpoznawczym firmy, podkreślając swój odważny, czarujący charakter w wielu odsłonach.

Kolekcja nazwana Move Noa, jak pierwsze imię jednej z córek Valérie Messiki, reprezentuje dyskretną elegancję złotego pierścionka, wzbogaconego trzema brylantami, które błyszczą w ruchu. Każdy diament z tej serii został zaprojektowany z myślą o komforcie, zapewnieniu swobody ruchów i trwałemu emocjonalnemu duchowi różowego, klasycznego żółtego i delikatnego białego złota.

Kolekcję stworzono z myślą o pewnych siebie kobietach, które wybierają diament jako codziennego towarzysza, jak i również dla uczczenia najpiękniejszych, niezapomnianych chwil w życiu. Dzięki elegancji wzoru, wrażliwości na światło i wyrazistej sile motywów, każdy diamentowy wzór Move Noa staje się odą do kobiecego wdzięku.