Skip to content
Heart
Referencja ADR449RI0656_090 Roberto Coin

Pierścionek Roberto Coin Cinquantasette białe złoto diament rozmiar 13

64 390 zł 38 634 zł
Umów wideoprezentację

Pierścionek Roberto Coin Cinquantasette białe złoto diament rozmiar 13

64 390 zł 38 634 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

Ze 100 fasetami, prawie dwukrotnie większym niż standardowy szlif, każdy diament Cento przechwytuje i odbija światło w procesie, który jest znacznie dłuższy i bardziej skomplikowany niż w przypadku innych diamentów. Rezultatem jest prawdziwy kalejdoskop świateł w kwiatowy wzór określony przez kształt 100 faset.

 

9-krotna symetria = 100 faset

 

8-krotna symetria = 57/58 fasetek

 

Roberto Coin jako marka wzięła swoją nazwę od jej założyciela, wielkiego miłośnika światowej kultury i sztuki. Jego kreatywność nabiera kształtu dzięki znamienitym, włoskim jubilerom, którzy przekształcają jego romantyczne i niemające granic wyobrażenia, w dzieła sztuki jubilerskiej. Smak i eksperymentowanie z nowymi technikami, obracają każdą kreację w przykład dobrego stylu i innowacji, przykuwając uwagę całego świata i plasując markę pośród najbardziej renomowanych, włoskich jubilerów.

Każda sztuka biżuterii Roberto Coin to rezultat długiego procesu, to podróż pomiędzy różnymi kulturami i wielo-etnicznymi wpływami, przez świat natury, pomiędzy przeszłością i przyszłością. Zdolność przeniesienia najbardziej różnych doświadczeń, marzeń i wyobrażeń w biżuterię jest cechą charakterystyczną marki i identyfikuje jej unikalność w niewątpliwy sposób.

Roberto Coin podpisuje każdą sztukę swojej biżuterii małym rubinem, umieszczonym wewnątrz klejnotu, nadając w ten sposób możliwość bezpośredniego kontaktu ze skórą osoby, która go nosi. Magiczny autograf z otoczką starożytnych legend, to nic innego niż życzenia pomyślności od Roberto Coina dla swoich klientów.