Skip to content
Heart
Referencja CBN2044.FC8313 TAG Heuer

Zegarek męski TAG Heuer Carrera automatyczny 42 mm

94 350 zł

Jedyny w Polsce zegarek TAG Heuer Carrera Chronograph z 42 mm z kopertą wykonaną z 18K złota, napędzany Calibre Heuer 02 o rezerwie mocy 80 godzin. Dostępny tylko w Noble Place.

For English version click here

Umów wideoprezentację

Zegarek męski TAG Heuer Carrera automatyczny 42 mm

94 350 zł

W oszałamiającym czarno-żółtym złocie najnowszy TAG Heuer Carrera Chronograph czerpie inspirację z kultowych barw wyścigowych, aby wzmocnić związek kolekcji ze sportami motorowymi.

Chronograf TAG Heuer Carrera został zaprojektowany z myślą o torze wyścigowym dzięki bardzo czytelnej, przejrzystej tarczy oraz smukłym liniom i mechanizmom o wysokiej wydajności. W 1970 roku wprowadzono pierwsze automatyczne modele z żółtego złota, z numerem referencyjnym Heuer 1158 CHN, które były osobistymi ulubieńcami ówczesnego dyrektora generalnego, Jacka Heuera. Zegarki TAG Heuer Carrera Chronograph są poszukiwane przez fanów i kolekcjonerów pragnących zatrzymać w sobie cząstkę niewątpliwie wspaniałego ducha wyścigów z lat 70., który stał się synonimem najsłynniejszych nazwisk wyścigów.

TAG Heuer kontynuuje tę wyjątkową spuściznę i wprowadza nigdy dotąd nie widziany wcześniej projekt tarczy - czarnej z pozłacanymi subtarczami - odwróconą wersją słynnego referencyjnego Heuera 1158 CHN. Koneserzy mogą również zauważyć dwukolorową paletę legendarnych barw samochodu wyścigowego John Player Special, które wyróżniały się w Formule 1 w latach 70. i 80. Ambasador TAG Heuer i mistrz świata Ayrton Senna 98T Lotus nosił słynne na całym świecie barwy na początku swojej błyskotliwej kariery. Klasyczna 42-milimetrowa koperta jest wykonana z litego 18-karatowego żółtego złota mająca również złote przyciski i koronką.

Na deklu znajduje się szkło szafirowe, przez które wyraźnie widać mechanizm. TAG Heuer Carrera Chronograph jest napędzany przez Calibre Heuer 02, wewnętrzny mechanizm chronografu marki. Zegarek zapewnia wyjątkową precyzję pomiaru czasu oraz wydajność, a także rezerwę mocy wynoszącą 80 godzin. Całość zaprezentowano na dużym czarnym pasku ze skóry aligatora ze złotą sprzączką.

Kontrastujące z czarną tarczą dwie „lazurowe” i pozłacane subtarcze chronografu znajdujące się na godzinie 3 i 9. Na godzinie 6 dyskretny stały sekundnik i okienko daty uzupełniają harmonijny układ tricompax. Indeksy i wskazówki są pokryte 18-karatowym żółtym złotem, co podkreśla elegancję tarczy. Dodatkowo wskazówki są luminescencyjne, dzięki czemu są dobrze czytelne nawet nocą.

Dostępny od 17 listopada 2022 r. TAG Heuer Carrera Chronograph jest sprzedawany wyłącznie w butikach TAG Heuer oraz u wybranych partnerów detalicznych - w tym w salonie Noble Place w Westfield Mokotów.