Skip to content
Heart

ZAKUPY KORPORACYJNE

OFERTA NOBLE PLACE DLA FIRM ORAZ INSTYTUCJI

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów luksusowych pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby klientów. Od momentu powstania marki Noble Place sukcesywnie poszerzamy zakres naszej działalności. W elegancko urządzonych salonach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych. Z myślą o sektorze przedsiębiorstw oraz innego rodzaju instytucjach przygotowaliśmy specjalną ofertę B2B. Noble Place jest oficjalnym dystrybutorem najbardziej ekskluzywnych marek zegarków, artykułów galanteryjnych, piśmienniczych i jubilerskich. Posiadamy sieć butików, w których zakupić można produkty tak znanych i cenionych na całym świecie firm jak Montblanc, Longchamp, Chopard czy TAG Heuer. Wybór Noble Place to m.in. gwarancja obsługi na najwyższym poziomie, możliwość uzyskania fachowej porady ekspertów oraz selekcji spośród wielu unikatowych propozycji. Zakres biznesowej oferty Noble Place W kontakcie z firmami dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy mogli liczyć na indywidualną obsługę przez przedstawicieli Noble Place.
Zachęcamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub komunikacji za pośrednictwem korespondencji e-mail. Na specjalne życzenie klientów biznesowych sprowadzamy limitowane modele akcesoriów piśmienniczych, torebek, biżuterii oraz zegarków. Oferujemy także usługę przedsprzedaży nowych kolekcji, zanim jeszcze trafią do oficjalnej dystrybucji. Duże zamówienia wyceniamy indywidualnie i dopuszczamy możliwość uzyskania opustu na wybrany rodzaj asortymentu. Korporacyjny zakup produktów dostępnych w Noble Place to doskonały pomysł na upominek dla zasłużonego pracownika lub osoby odchodzącej na emeryturę. Ekskluzywny zegarek, kolekcjonerskie pióro, bądź gustowna skórzana teczka znakomicie sprawdza się także jako gratyfikacja za wybitne osiągnięcia, sfinalizowanie lukratywnego kontraktu lub prezent z okazji okrągłego jubileuszu.
 

PUNKT SERWISOWY NOBLE PLACE

Ponieważ posiadamy własny punkt serwisowy Montblanc, nie stanowi dla nas problemu naprawa nie tylko produktów zakupionych w Noble Place, ale i egzemplarzy nabytych poza siecią naszych salonów. Zapewniamy profesjonalne wykonanie różnego rodzaju prac konserwatorskich, związanych np. z przywróceniem świetności ulubionemu przedmiotowi. Dbamy również o aspekty personalizacji zamówień: przygotowujemy specjalne opakowania i wykonujemy usługi grawerskie. Szczególnie powinno to zainteresować firmy, którym zależy na nadaniu produktowi indywidualnego charakteru.
 
Form not found.