Skip to content
Heart
Referencja MB130793 Montblanc

Zegarek męski Montblanc 1858 Iced Sea Automatic Date automatyczny 41 mm

13 290 zł

Montblanc 1858 Iced Sea Automatic Date, pierwszy w historii sportowy zegarek do nurkowania. Ma średnicę 41 mm. Posiada automatyczny mechanizm, który zapewnia dokładne i niezawodne działanie. Wyposażony jest w indeksy godzin z luminoforem, co ułatwia odczytywanie czasu w ciemności
Zegarek jest zgodny z normą ISO 6425 dotyczącą zegarków nurkowych i jest wodoodporny do 300 metrów.

Umów wideoprezentację

Zegarek męski Montblanc 1858 Iced Sea Automatic Date automatyczny 41 mm

13 290 zł

Powyższa cena jest orientacyjna

Darmowa i bezpieczna dostawa od 400 zł

Odbiór w salonie - sprawdź dostępność poniżej

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna płatność

Gwarancja jakości

Referencja: MB130793 MONTBLANC

Automatyczny datownik Montblanc 1858 Iced Sea z szarą tarczą ze wzorem lodowca sprawia wrażenie patrzenia w głąb lodowca ze wszystkimi jego minerałami uchwyconymi w czasie przez tysiąclecia. Inspirowana Mer de Glace, ta lodowata tekstura została osiągnięta przy użyciu prawie zapomnianej techniki przodków zwanej gratté- boisé. Zegarek o średnicy 41 mm wyposażony jest w wymienną bransoletę ze stali nierdzewnej, którą można szybko i łatwo wymienić na czarny gumowy pasek z szarym obrysem, bez konieczności powrotu do butiku lub użycia jakichkolwiek narzędzi. Można go również regulować na nadgarstku podczas noszenia zegarka do nurkowania. Zegarek jest zgodny z normą ISO 6425 dotyczącą nurkowania, jest wodoodporny do głębokości 300 metrów i posiada luminescencyjne oznaczenia umożliwiające odczyt w słabym świetle.

Czarny kolor tarczy odnosi się do lodu, który kiedy pozbawiony jest pęcherzyków powietrza sprawia wrażenie jakby pochłaniał światło

Ten elegancki zegarek posiada stalową szczotkowaną kopertę o średnicy 41 mm. Na tarczy znajdują się subtelne srebrne wskazówki i indeksy. Zegarek jest napędzany automatycznym mechanizmem, który zapewnia precyzyjny czas. Posiada również funkcję datownika, która umożliwia śledzenie aktualnej daty. Zapięcie zegarka jest wykonane z polerowanej stali nierdzewnej, co zapewnia bezpieczne i pewne zapięcie. Jest dla osób ceniących klasyczny, ponadczasowy styl i dbających o precyzję. Jego wyjątkowy design i wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest to idealny dodatek do formalnych i nieoficjalnych outfitów. Z pewnością będzie przyciągał uwagę i stanowił elegancki wybór dla każdego zegarkowego entuzjasty.

Projektanci modeli Iced Sea tak bardzo zainspirowali się lodowcem, który zobaczyli, że postanowili go niejako przenieść do tworzonego zegarka. Tym oto sposobem marka Montblanc postanowiła skorzystać z niemal już zapomnianej techniki zwanej gratté-boisé (wym. gratti błasi. Polega ona na zdrapywaniu powierzchni dzięki czemu można uzyskać bardzo ciekawe wzory).